2020
31
mar

MAXQDA – Dwie platformy – jedno doświadczenie

Będąc jedynym wiodącym oprogramowaniem QDA o identycznej funkcjonalności dla systemów Win i Mac, MAXQDA wygląda i działa dokładnie tak samo na obu platformach.

Oto dlaczego MAXQDA jest najlepszym rozwiązaniem dla komputerów Mac na rynku:
➢ Pełny zakres funkcjonalności
Większość rozwiązań Mac dostarczanych przez inne firmy to limitowane edycje rozwiązań Windows – często różnią się tak bardzo, że potrzebujesz dwóch oddzielnych zestawów instrukcji. Nasze oprogramowanie oferuje 100% mocy badawczej i 100% najnowocześniejszej funkcjonalności – wersja Mac jest identyczna z wersją Windows.
MAXQDA współpracuje z uniwersalnymi plikami projektu – .mx20 (MAXQDA 2020), .mx18 (MAXQDA 2018) lub .mx12 (MAXQDA 12) – które można otwierać i edytować zarówno w systemie Windows, jak i Mac.
➢ Idealny dla zespołów i nauczycieli
Wiemy, że badania są często wysiłkiem zespołu. Dlatego tak ważne jest dla nas, abyś mógł współpracować z innymi badaczami, nie martwiąc się o zgodność między platformami. Nasze wersje Mac i Windows współpracują ze sobą bezproblemowo. Jeśli uczysz, ty i twoi uczniowie będziecie musieli poznać tylko jeden interfejs, niezależnie od preferencji komputera.

➢ Najlepszy wybór do badań metod jakościowych i mieszanych
Jeśli szukasz oprogramowania QDA dla komputerów Mac ze 100% funkcjonalnością i mocą badawczą: MAXQDA ma wszystko, czego potrzebujesz!

2016
18
lis

QNAP Cerified Partner

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma jest jedną z pierwszych, która uzyskała status Premium Partner QNAP. qnap-cert

2016
14
lip

MalwareBytes

malwarebytes-logo

MALWAREBYTES 3.0

Cztery warstwy technologii zwalczających złośliwe oprogramowanie. Bardziej inteligentne wykrywanie zagrożeń. Wyspecjalizowana ochrona przed oprogramowaniem ransomware To rozwiązanie, którego szukasz.

Zapewniają ochronę przed zagrożeniami pozostającymi poza zasięgiem programów antywirusowych. Więcej informacji w zakładce (u góry) MALWAREBYTES.

2016
23
cze

QNAP NAS TS-453A zdobywa nagrodę COMPUTEX Best Choice Award 2016

Computex_TS-453A

Tajpej, Tajwan, 1 czerwca 2016 – QNAP® Systems, Inc. poinformował dziś o zdobyciu przez dwusystemowy (QTS-Linux) serwer QNAP NAS TS-453A prestiżowej nagrody COMPUTEX Best Choice Award 2016. Wyróżnienie przyznano za najwyższą jakość, w kategorii Computers & Systems.

2015
12
lis

Koniec promocji CLP to VIP Migration

Dla szkół / uczelni, które posiadają aktywną umowę korporacyjną CLP , lub wygasła ona nie wcześniej niż
30 kwietnia 2013 roku (wyjątek dla klientów, którzy mieli 50 i więcej stanowisk), jest mozliwość przeprowadzenia w Adobe procedury „CLP to VIP migration”. Na tej podstawie szkoły będą mogły kupić subskrypcje w znacznie niższej cenie. W połączeniu z promocją BTS otrzymujemy ceny naprawdę bardzo atrakcyjne. Ponieważ wykonanie procedury „CLP to VIP migration„ może trwać w Adobe 1 – 2 dni , prośba
o ewentualne zamówienia najpóźniej do 24 listopada.

2015
12
lis

Ostatnie tygodnie promocji na subskrypcje Adobe

TYLKO DO 27 LISTOPADA TRWAĆ BĘDZIE PROMOCJA DLA KLIENTÓW

KOMERCYJNYCH I RZĄDOWYCH :
– Tylko do 27 listopada trwa promocja na zakup subskrypcji dla klientów, którzy posiadają
starsze oprogramowanie Adobe w wersjach CS3 … CS6 ( opisane w naszym cenniku jako
„Migration Seat CS3 and later” ). Kupując promocyjne subskrypcje , klienci końcowi
mogą nadal korzystać z posiadanych dotąd starszych wersji oprogramowania, nawet
na innych własnych komputerach niż te z zainstalowanymi subskrypcjami.

TYLKO DO 27 LISTOPADA TRWAĆ BĘDZIE ATRAKCYJNA OFERTA DLA EDUKACJI :

– Tylko do 27 listopada trwa promocja BTS ( Back To School ) na zakup edukacyjnych subskrypcji.
Można kupić promocyjne subskrypcje od razu na 3 lata (płacąc z góry za cały okres).

2015
06
sie

Nowa wersja programu – ShadowProtect SPX for Windows & Linux już w sprzedaży!

shadowprotect spx

Miło nam poinformować że w naszej ofercie pojawiła się nowa wersja programu ShadowProtect SPX™ firmy StorageCraft.

Program SPX służy do odzyskiwania danych po awarii, które obejmuje produkty i usługi wymagane do odzyskania środowiska informatycznego niezależnie od miejsca i czasu, po awarii.

Program SPX szybko i wydajnie tworzy obrazy backupu na poziomie sektorów dla systemów Windows i Linux, obejmując nim dane, system operacyjny, aplikacje, usługi i ustawienia konfiguracji. Opracowany przez firmę StorageCraft sterownik migawki dla systemu Linux gwarantuje niezawodność każdej kopii zapasowej. W systemach Windows do tworzenia niezawodnych kopii zapasowych wykorzystywana jest Usługa kopiowania woluminów w tle firmy Microsoft (VSS), a wysoką szybkość realizacji zadania zapewnia opracowany przez firmę StorageCraft sterownik migawek Volume Snapshot Manager (VSM).

Ponieważ obraz backupu zawiera wszystkie elementy z danego komputera, w razie potrzeby możesz odzyskać system, aplikacje i dane w kilka minut.

– Więcej informacji na stronie producenta www.storagecraft.com/pl/produkty/storagecraft-shadowprotect-spx

2015
02
lut

Wycofanie pakietów CS6 z programów licencyjnych CLP i TLP dla edukacji

Firma Adobe podjęła decyzję o wycofaniu licencji stałych CS6 z programów licencyjnych CLP i TLP. Dostępną formą licencjonowania dla edukacji będzie Creative Cloud w wersjach na użytkownika i na urządzenie. Ostatnią datą składania zamówień na licencje CS6 w ramach tych programów jest 27/02/2015.
Dla nowych umów subskrybcyjnych VIP wprowadzono możliwość zakupu subskrybcji na dowolny okres od 12 do 48 miesięcy.

2012
25
kw.

Premiera Adobe CS6

Zobacz, jak firma Adobe zmienia proces twórczy, wprowadzając usługę Adobe Creative Cloud i pakiet Creative Suite 6. Połącz się, aby uczestniczyć w polskim pokazie online oprogramowania CS6:
www.adobe.com/go/createnow_pl

2012
26
mar

Promocja Adobe

Od dziś zapraszamy do skorzystania z promocji Adobe. Wszyscy klienci, którzy od dziś do 6 maja kupią dowolne licencje Adobe Creative Suite 5 lub CS 5.5, będą mieli mozliwość upgrade do wersji CS6 bez żadnych dodatkowych kosztów!!!Projekt i wykonanie: Firma Restor s.j.