MALWAREBYTES

malwarebytes-logo

Produkty dla użytkowników domowych.

Proponujemy zakupy programów do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

  • Malwarebytes Anti-Malware Premium – dla użytkowników domowych.

Malwarebytes Anti-Malware wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie z zainfekowanego komputera za pomocą wiodących w branży narzędzi chroniących przed złośliwym oprogramowaniem, programami szpiegującymi i rootkitami. Rozwiązanie skanuje komputer w poszukiwaniu najnowszych i najbardziej niebezpiecznych zagrożeń oraz bezpieczne usuwa złośliwe oprogramowanie. Program nieprzerwanie pracuje w tle, blokując infekcje jeszcze przed ich wystąpieniem oraz automatycznie wyszukując próby ataków i zapobiegając im.

Malwarebytes Anti-Malware blokuje strony rozsyłające złośliwe oprogramowanie lub zainfekowane przez nie.

W trybie szybkiego skanowania program wyszukuje tylko aktywne zagrożenia, aby szybciej przeprowadzić analizę.

Rozwiązanie Malwarebytes wykorzystuje zastrzeżoną technologię Chameleon, chroniącą je przed zamknięciem lub zmodyfikowaniem procesu przez złośliwe oprogramowanie.

Malwarebytes Anti-Malware Premium zawiera licencję na 1 rok. Licencja umożliwia korzystanie z programu tylko użytkownikom domowym i nie może być wykorzystywana komercyjnie (np. w firmach).

UWAGA! Licencja Premium jest przeznaczona do zastosowań domowych i nie może być używana przez firmy.

 Kliknij, aby kupić – Malwarebytes Anti-Malware Premium.

MBAM_80x80

  • Malwarebytes Anti-Exploit Premium – dla użytkowników domowych.

Malwarebytes Anti-Exploit Premium chroni programy i przeglądarki internetowe przed atakami wykorzystującymi luki w ich kodzie. Dedykowana warstwa ochrony blokuje złośliwe oprogramowanie przed przedostaniem się do urządzenia.

Malwarebytes Anti-Exploit Premium zawiera licencję na 1 rok. Licencja umożliwia korzystanie z programu tylko użytkownikom domowym i nie może być wykorzystywana komercyjnie (np. w firmach).

UWAGA! Licencja Premium jest przeznaczona do zastosowań domowych i nie może być używana przez firmy.

Kliknij, aby kupić – Malwarebytes Anti-Exploit Premium.

MBAE_80x80

Produkty dla firm

  • Malwarebytes Endpoint Security – dla firm.

Malwarebytes Endpoint Security to zaawansowana platforma służąca do ochrony punktów końcowych przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami.

Rozwiązanie zmniejsza prawdopodobieństwo utraty danych oraz wykorzystanie zasobów informatycznych, zapewniając ochronę przed złośliwym oprogramowaniem typu zero-hour, które mogą przeoczyć tradycyjne rozwiązania zabezpieczające.

Usuwanie wszystkich śladów złośliwego oprogramowania

Program wykorzystuje technologię wiązania oraz mechanizm usuwania w czasie ponownego uruchomienia, aby usuwać wszelkie ślady złośliwego oprogramowania — w tym jego pozostałości.

Zwolnienie zasobów informatycznych

Malwarebytes Endpoint Security redukuje konieczność ponownej instalacji systemów oraz pozwala zachować długi czas pracy bez przestojów, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie dotychczasowej produktywności. Rozwiązanie ogranicza także obciążenie działu IT.

Blokowanie złośliwych stron internetowych

Program blokuje dostęp do znanych złośliwych adresów IP, aktywnie chroniąc użytkowników przed pobieraniem złośliwego oprogramowania, próbami ataków hakerskich, przekierowaniami do złośliwych stron internetowych i rozsyłaniem złośliwego kodu w reklamach.

Kompleksowe raportowanie

Malwarebytes Endpoint Security identyfikuje wrażliwe punkty kocowe i gromadzi dane pozwalające generować raporty na ich temat. Na potrzeby kompleksowej analizy program oferuje również funkcję tworzenia dzienników w postaci czytelnej dla człowieka lub przeznaczonej do odczytu komputerowego.

Skalowalna ochrona przed zagrożeniami

Wraz z rozwojem firmy rozwiązanie wdraża zabezpieczenia na każdym nowym punkcie końcowym. Cały proces jest znacznie uproszczony dzięki zastosowaniu chronionego patentem wirtualnego symulatora wdrożeń.

Likwidacja luk w zabezpieczeniach urządzeń Apple

Program szybko usuwa adware i złośliwe oprogramowanie z punktów końcowych Mac za pomocą odrębnego, dedykowanego klienta oraz czyści systemy OS X w czasie krótszym niż jedna minuta. Odrębne programy oparte o graficzny interfejs użytkownika i interfejs wiersza poleceń pozwalają na elastyczne wdrażanie za pomocą popularnych rozwiązań do zarządzania komputerami Mac.

Kliknij, aby kupić – Malwarebytes EndPoint Security.

MBES_80x80Projekt i wykonanie: Firma Restor s.j.