MAXQDA – Dwie platformy – jedno doświadczenie

Będąc jedynym wiodącym oprogramowaniem QDA o identycznej funkcjonalności dla systemów Win i Mac, MAXQDA wygląda i działa dokładnie tak samo na obu platformach.

Oto dlaczego MAXQDA jest najlepszym rozwiązaniem dla komputerów Mac na rynku:
➢ Pełny zakres funkcjonalności
Większość rozwiązań Mac dostarczanych przez inne firmy to limitowane edycje rozwiązań Windows – często różnią się tak bardzo, że potrzebujesz dwóch oddzielnych zestawów instrukcji. Nasze oprogramowanie oferuje 100% mocy badawczej i 100% najnowocześniejszej funkcjonalności – wersja Mac jest identyczna z wersją Windows.
MAXQDA współpracuje z uniwersalnymi plikami projektu – .mx20 (MAXQDA 2020), .mx18 (MAXQDA 2018) lub .mx12 (MAXQDA 12) – które można otwierać i edytować zarówno w systemie Windows, jak i Mac.
➢ Idealny dla zespołów i nauczycieli
Wiemy, że badania są często wysiłkiem zespołu. Dlatego tak ważne jest dla nas, abyś mógł współpracować z innymi badaczami, nie martwiąc się o zgodność między platformami. Nasze wersje Mac i Windows współpracują ze sobą bezproblemowo. Jeśli uczysz, ty i twoi uczniowie będziecie musieli poznać tylko jeden interfejs, niezależnie od preferencji komputera.

➢ Najlepszy wybór do badań metod jakościowych i mieszanych
Jeśli szukasz oprogramowania QDA dla komputerów Mac ze 100% funkcjonalnością i mocą badawczą: MAXQDA ma wszystko, czego potrzebujesz!